Členství v klubu IKEA FAMILY


IKEA neustále myslí na své zákazníky a nabízí jim členství v klubu IKEA Family, který zajišťuje nejrůznější výhody, slevy a speciální služby. Klub IKEA Family je tedy určená pro všechny, kteří oceňují poslání firmy IKEA a rádi u ní nakupují a využívají její služby a výhody.

Registrace i členství v klubu IKEA Family je zcela zdarma. IKEA si zkrátka cení svých zákazníků a dává jim svou přízeň najevo nejen svými bezkonkurenčními výrobky a službami, ale i příjemnými slevami a nejrůznějšími výhodami. A co vlastně členství v IKEA Family přináší?

  • Prodlouženou možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 120 dnů.
  • Pozvánky na nejrůznější akce.
  • Exkluzivní sortiment výrobků.
  • Časopis IKEA Family zdarma.
  • Slevy u partnerských firem.
  • Slevy na vybrané IKEA výrobky.
  • Oznámení novinek na e-mail.
  • Čaj a káva každý týden v restauraci IKEA zdarma.
  • Papírovou tašku k vašemu nákupu zdarma.

Každého určitě potěší tyto skvělé výhody a slevy. Takový čaj nebo káva zdarma přijde po náročném nákupu jistě vhod. Díky IKEA Family budete informováni na váš mail o chystaných novinkách a akcích a vy tak budete mezi VIP zákazníky, kteří jsou vždy o krok napřed.

Navíc členové IKEA Family mají možnost nákupu exkluzivních výrobků, které jsou běžným zákazníkům zapovězeny. Velkou výhodou členství v IKEA Family jsou také nejrůznější slevy u partnerských firem. Můžete tak získat například až 45% slevu na pneumatiky, 20% slevu na zapůjčení auta nebo slevové kupóny do fitness centra. Takže při nákupu výhodného nábytku a bytových doplňků zároveň uděláte něco pro svoje zdraví a duševní pohodu.

A jak se stát členem IKEA Family? Stračí k tomu jednoduchý krok a to vyplnit jednoduchý registrační formulář na stránkách www.ikea.cz. Po zadání nejnutnějších údajů IKEA zpracuje vaši žádost a za několik dní vám přijde domů IKEA Family karta. Jedná se o standardní elektronickou kartu s magnetickým páskem podobnou kreditní kartě. Tuto kartu si pak vezmete s sebou na nákupy v IKEA a předložíte ji obsluze.

Dárková karta IKEA

Kromě členství v IKEA Family nabízí IKEA i jednorázové slevové kupóny , ale zejména Dárkovou kartu IKEA. Jedná se o elektronickou kartu, na kterou můžete vložit libovolnou peněžní částku a tuto kartu pak třeba darovat svým známým na Vánoce nebo k narozeninám. S touto kartou mohou do vyčerpání kreditu platit v obchodních domech IKEA. Dárková karta je přenosná a není nutné vyčerpat kredit jednorázově. Pokud si tedy lámete hlavu s tím, co koupit vašim známým či příbuzným, Dárková karta je zcela originální a užitečný dárek, který určitě ocení.

Dárkovou kartu si můžete zakoupit u pokladen.