Restaurace IKEA


Po nakupování určitě mnoho z Vás ocení občerstvení. Ikea nabízí levné restaurace a bistra. Ty vaří jak českou, tak švédskou kuchyni. Sám zakladatel firmy IKEA Ingvar Kamprad je známý tím, že se rád chodí stravovat do svých levných restaurací. Není divu, kdo by  také nechtěl vychutnávat jídlo v příjemném domácím prostředí IKEA výrobků. Ono není náhodou, že restaurace IKEA jsou jednou z nejoblíbenějších oblastní v obchodních domech IKEA.

Restaurace IKEA jsou v České republice ve všech nákupních centrech otevřeny po celý den od 9:30 do 22:00 sedm dní v týdnu. Do IKEA restaurace tak můžete třeba zajít ráno na snídani a posilnit se před nákupem.

A pozor! Před otevřením obchodního domu IKEA je čaj a káva dokonce zdarma. Pokud se chcete vyhnout špičce, doporučuji navštívit IKEA restauraci spíše v podvečerních hodinách, kdy si jídlo v klidu vychutnáte.

Ale to není vše! Vy si nejen můžete objednat některé z chutných jídel přímo v restauraci, ale také si některou ze švédských specialit zakoupit k Vám domů a příjemně překvapit rodinu či známé. Nejoblíbenějšími specialitami jsou například švédské masové kuličky či marinovaný losos. V bistru IKEA hned za pokladnami se můžete také zastavit pro lehké občerstvení nebo výtečnou zmrzlinu, kterou nejvíce ocení děti. Jak je vidět, IKEA myslí opravdu na každého. Pokud jste navíc členy klubu IKEA Family, máte čaj a kávu zdarma a k tomu další výhody a slevy.